.

.

gazechimp 2,5 mm Адаптер за Телефонски Слушалки W/Бучава Поништува за Cordless Телефони

gazechimp 2,5 mm Адаптер за Телефонски Слушалки W/Бучава Поништува за Cordless Телефони

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Најдобри Квалитетот на Повикот : Околу 10.000 пати Тестирање, микрофон бум ротира, 330 степен прилагодливи бум; Спирален кабел за слушалки со што ќе се избегне оштетување во текот на употребата.Удобноста слушалки : ултра лесни за статистика 2,5 mm слушалки со прилагодливи headband да ги собере сите глава големини, флексибилен микрофон бум за да одговараат на вашиот избор, мека и висок квалитет на уво перница подобрување на сите-ден носи удобност.Компатибилни Модели : Слушалки за телефон продажба, телефонски услуги на советување, осигурување, болници, банки, телекомуникациски оператори, претпријатија итн.Дизајниран за употреба со било која cordless телефон со стандардот 2.5-millimeter ; Бум-стил микрофон прилагодливи за оптимално ниво.Врвен Квалитет на Звукот Бум-стил микрофон прилагодливи за оптимално ниво. - Врвен Квалитет на Звукот Спирален кабел за слушалки со што ќе се избегне оштетување во текот на употребата. - Компатибилни Модели : Слушалки за телефон продажба, телефонски услуги на советување, осигурување, болници, банки, телекомуникациски оператори, претпријатија итн. - Супер Издржлив : Прецизност дизајн, квалитет на пластика, unibody headband конструкција, квалитет микрофон го прави овој call центар слушалки посилна и потрајни.Спецификација : - Материјал : ABS - Size : 16x12x2.5cm - Должина на Кабел : 1 M/3 FT - Приклучок тип 2,5 mm - Фреквенција одговор опсег : 18-20000 (Hz) - Отпорност : 150 (Ω) - Осетливост : 118 (d B) - Говорник дијаметар : 30 (Φmm)Пакетот Вклучува : 1x2.5mm Телефонски Слушалки За Фиксни Телефони.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа