.

.

Мини Bluetooth Слушалка 10 Часот Работење, Bluetooth Слушалки Безжична Earbud Слушалка хендсфри за во Автомобил за Возење Телефон Спорт (Бела)

Мини Bluetooth Слушалка 10 Часот Работење, Bluetooth Слушалки Безжична Earbud Слушалка хендсфри за во Автомобил

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Bluetooth слушалки за долги часови на работа.Допир-от Bluetooth слушалките за да одговорите на повиците.Ергономски 15° нагоре слушалка дизајн, стабилен во уво, добро за возење, спорт, бизнис, или одмор.Bluetooth V4.2 + EDR безжичниот сигнал со 10 метри опсег (без пречки).Длабоко ДПС бучава-намалување микрофон овозможува јасно на квалитетот на повикот.Долго работно време по целосно наполнет нема потреба за надворешна сила Супер Мини Големината и светлината 5g earbud скриени во уво, без носење на товарот Ергономски 15° нагоре слушалка дизајн, стабилен во уво, добро за возење, спорт, бизнис, или во слободно Bluetooth V4.2 + EDR безжичниот сигнал со 10 метри опсег (без пречки) Длабоко ДПС бучава-намалување микрофон овозможува јасен повик квалитет Гласовен потсетник за спарување, повикувајќи, вклучи/исклучи Една функција копчето за вклучување/исклучување, песна прекинувач, јазичните промени, примате повик.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа