.

.

Телефонски Слушалки, Професионални Жичен Слушалки Call Центар Слушалки со Микрофон за Фиксни за Десктоп Телефони(VH510D-RJ9 (Binaural))

Телефонски Слушалки, Професионални Жичен Слушалки Call Центар Слушалки со Микрофон за Фиксни за Десктоп Телефони(VH510D-RJ9

DEN 1003.20
Достапност
Залиха

Опремен со бучава-намалување на микрофон за high-definition дигитални говорна комуникација.На ергономски дизајн обезбедува удобност на честа употреба во текот на денот и го подобрува корисничкото искуство. 330 степен прилагодливи, од не ' рѓосувачки челик рака, bendable, не е лесно да се скрши, се најде на повеќето погодна позиција да се носат.Професионални микрофон, и слушалка претрес заштита ги исполнува меѓународните стандарди (помалку од 118db), постабилна и издржливи.Одлична бучава сузбивање функција, може да се постигне ефект на лице‑в‑лице комуникација.Функција : 1. Одлична бучава сузбивање функција, може да се постигне ефект на лице‑в‑лице комуникација.2. Опремен со бучава-намалување на микрофон за high-definition дигитални говорна комуникација.3. На ергономски дизајн обезбедува удобност на честа употреба во текот на денот и го подобрува корисничкото искуство.4. 330 степен прилагодливи, од не ' рѓосувачки челик рака, bendable, не е лесно да се скрши, се најде на повеќето погодна позиција да се носат.5. Професионални микрофон, и слушалка претрес заштита ги исполнува меѓународните стандарди (помалку од 118db), постабилна и издржливи.Како да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : Телефон Headset Material : ABSColour : блек џек Тип : RJ9 Scope на Примена : Погоден за Фиксни/Desktop Телефони Пакет Листа : 1 x VH510-RJ9 (Еден Уво) Headset1 x Manualor1 x VH510 D-RJ9 (Binaural) Headset1 x Прирачник .

Параметрите на стоката

Item Type:
 Telephone Headset
Material:
ABS
Colour:
Black
Jack Type:
RJ9
Scope of Application:
Suitable for Landline/Desktop Phones
Package List:
1 x VH510-RJ9 (Single Ear) Headset :
1 x Manual :
1 x VH510D-RJ9 (Binaural) Headset :
1 x Manual  :

Подобро ви се допаѓа