.

.

mumisuto Жичен Слушалки, Стерео Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Телефонски Услуги Слушалки за обичен телефон Call Центар Канцеларија Појасна Глас Црна (VH510-RJ9

mumisuto Жичен Слушалки, Стерео Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Телефонски Услуги Слушалки за обичен

DEN 402.00
Достапност
Залиха

【HD Аудио】High-definition дигитални говорна комуникација, одлични намалување на шумот способност, да се постигне лице-в-лице комуникација.Дури и во бучни околини, телефонски слушалки со high-definition аудио може да се обезбеди јасна комуникација меѓу центарот за повици и за статистика. 【Удобно да се носат】RJ9 телефонски слушалки е погоден за носење, може слободно да се поместуваат, со мобилен телефон може да се прилагоди 330 степени, се најде најсоодветен носи позиција, без замор и болка за долго време.Флексибилни конзолни микрофон ги исполнува вашите желби, а мека висок квалитет на уво перниците може да се подобри удобноста во текот на денот. 【Уво заштита】Професионални микрофони, слушалки и уво заштита во согласност со меѓународните стандарди (помалку од 118db), овозможувајќи им на корисниците да го остатокот увери, безбеден и сигурен.Обезбеди прилагодено се вклопуваат и најдобри чистина на глас, многу погодна за бучни работна средина. 【Одличен квалитет】ABS бизнис слушалки се согласува да го хуманизирано дизајн за да се обезбеди удобност на честа употреба во текот на денот и подобрување на корисничкото искуство.Нерѓосувачки челик рака може да биде свиткан и не е лесно да се скрши.Ова можете да го користите слушалки за да уживаат во разговор и слушате музика стриминг, совршен избор за работа или студирање дома. 【Широка употреба】Професионални микрофони се погодни за фиксни/desktop телефони за да се постигне јасно повици без stuttering, и постабилна.Многу погодна за разговор, бизнис, центар за повици, конференциски повик, dictation, змеј јазик, онлајн курсеви, webinar презентации, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа