.

.

Ranvo Call Центар Слушалки, Бучава Сузбивање Функција Телефонски Слушалки со Микрофон за Фиксни за Десктоп Телефони(Стандардно)

Ranvo Call Центар Слушалки, Бучава Сузбивање Функција Телефонски Слушалки со Микрофон за Фиксни за Десктоп Телефони(Стандардно)

DEN 1274.40
Достапност
Залиха

Одлична бучава сузбивање функција, може да се постигне ефект на лице‑в‑лице комуникација. 330 степен прилагодливи, од не ' рѓосувачки челик рака, bendable, не е лесно да се скрши, се најде на повеќето погодна позиција да се носат.На ергономски дизајн обезбедува удобност на честа употреба во текот на денот и го подобрува корисничкото искуство.Професионални микрофон, и слушалка претрес заштита ги исполнува меѓународните стандарди (помалку од 118db), постабилна и издржливи.Опремен со бучава-намалување на микрофон за high-definition дигитални говорна комуникација.Функција : 1. Одлична бучава сузбивање функција, може да се постигне ефект на лице‑в‑лице комуникација.2. Опремен со бучава-намалување на микрофон за high-definition дигитални говорна комуникација.3. На ергономски дизајн обезбедува удобност на честа употреба во текот на денот и го подобрува корисничкото искуство.4. 330 степен прилагодливи, од не ' рѓосувачки челик рака, bendable, не е лесно да се скрши, се најде на повеќето погодна позиција да се носат.5. Професионални микрофон, и слушалка претрес заштита ги исполнува меѓународните стандарди (помалку од 118db), постабилна и издржливи.Како да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : Телефон Headset Material : ABSColour : блек џек Тип : RJ9 Scope на Примена : Погоден за Фиксни/Desktop Телефони Пакет Листа : 1 x VH510-RJ9 (Еден Уво) Headset1 x Manualor1 x VH510 D-RJ9 (Binaural) Headset1 x Прирачник .

Параметрите на стоката

Item Type:
 Telephone Headset
Material:
ABS
Colour:
Black
Jack Type:
RJ9
Scope of Application:
Suitable for Landline/Desktop Phones
Package List:
1 x VH510-RJ9 (Single Ear) Headset :
1 x Manual :
1 x VH510D-RJ9 (Binaural) Headset :
1 x Manual  :

Подобро ви се допаѓа