.

.

Cordless Телефонот на Увото-кука Слушалки, Главата Бучава Поништување Call Центар Странично монтиран Слушалки Удобно Главата монтирани Слушалки со Висок Јасно Говорна ?

Cordless Телефонот на Увото-кука Слушалки, Главата Бучава Поништување Call Центар Странично монтиран Слушалки Удобно

DEN 467.76
Достапност
Залиха

Три видови на истрошеност на режимот, лесен за употреба.Висок, јасен глас комуникација.Компатибилен со повеќето од call центар телефон,дигитален телефон.Слушалки на главата може слободно да телескопски, умерена еластичност, удобен за носење.Висока издржливост, целосно се прилагодува на 7x24 часа за висока фреквенција.Карактеристики : 1. Три видови на истрошеност на режимот, лесен за употреба. 2. Висок, јасен глас комуникација. 3. Компатибилен со повеќето од call центар телефон,дигитален телефон. 4. Слушалки на главата може слободно да телескопски, умерена еластичност, удобен за носење. 5. Супер носат меки перници, бидете сигурни дека да се носат удобно. 6. Висока издржливост, целосно се прилагодува на 7x24 часа за висока фреквенција.Спецификација : Тежина : околу 185g/6.53 оз Големина : околу 15*13*1cm/5.91*5.12*0.39 во Слушалки тип : 3 видови на носење : задни-монтирани, уво-кука, главата монтирани Приклучок тип : RJ9 кристал шеф Материјал : ABS Пакет Листа : 1 * Слушалки 1 * Упатството за 1 * приклучок за Слушалки Pendant 1 * Задната Виси Додатоци 1 * Headwear Додатоци 1 * Адаптер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа