.

.

за Foxconn PVA080F12H, P05-AB DC 12V 0.36 4-Wire 5-пински Конектор 80mm 80x80x20mm Серверот Плоштадот Вентилаторот за Ладење

за Foxconn PVA080F12H, P05-AB DC 12V 0.36 4-Wire 5-пински Конектор 80mm 80x80x20mm Серверот Плоштадот Вентилаторот

DEN 287.52
Достапност
Залиха

Модел : PVA080 F12 H-P02-AE.За Dell OPTIPLEX 390 990 790 Компјутер Ладење Случај Фан SFF PVA080 F12 H 725 Y7. Сите слики се направени од вистинска објектот, ве молиме проверете внимателно пред да се одржи вашата цел.Превозот ќе се земе за 7-15 Дена.Една Година Гаранција.Модел : PVA080 F12 H-P02-АЕП / N : 9 DVNN-A00 Size : 80 * 80 * 20 MMCurrent : 0.36 AVoltage : DC12 VPower : 4.32 WSpeed : 4200 RPMAir проток : 45 CFMBearing : Dual топката bearing Cable должина : 62 CM.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа