.

.

4-Pin PWM Фан Splitter Кабел, 11.8、18、24Ракави Плетенка Адаптер Компјутер PC Фан Моќ Проширување Кабел Конвертор за Компјутер ATX Случај 3-Pin/4-Пински Вентилаторот за Ладење Кабе?

4-Pin PWM Фан Splitter Кабел, 11.8、18、24Ракави Плетенка Адаптер Компјутер PC Фан Моќ Проширување Кабел Конвертор

DEN 215.76
Достапност
Залиха

ОДЛИЧЕН МЕНАЏМЕНТ - Нашите cpu вентилатор продолжување кабел ви дава поголема флексибилност помеѓу вашиот плоча и ПРОЦЕСОР ладење вентилатор со издолжување на pwm фан кабел.Лесно да се приклучиш, Совршен за поголеми куќишта.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА - Секој pwm кабел за продолжување мозок е ракави во флексибилни и цврсти плетенка црна најлон за да се потрајни и бидете во внатрешноста на компјутер случај изгледа повеќе чисти & уредната обезбеди долготрајна перформанси, како и да се избегне прашина и кршење.КОМПАТИБИЛЕН со сите 24 V, 12 V и 5 V навивачи, како и 3 PIN И 4 PIN КОМПАТИБИЛНИ - Секое проширување кабелот поддржува PWM функција и брзина регулатива со 4-пински женски и 4-пински машки порта, машки да се женски конектор приклучок.ДУРИ и ПОВЕЌЕ ДОЛЖИНА - Секој фан продолжување на кабелот е од 18 инчи(46cm) долго време за оптимални pc фан поставеност.на pwm фан кабел екстензии може да се daisy врзани заедно за да се задоволат вашите потреби.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме горди на производите што ги продавате.Ако вашиот компјутер фан кабел екстензии не успее да ги исполни вашите очекувања за било која причина, ние ќе оди на екстра миле да се направат нештата десно.специјализира во компјутерски додатоци Нашата фан продолжување кабли се конструирани со користење здрав и флексибилни најлон и плетенка за повеќе перформанси.Секој фан кабел има 4-пински женски и 4-пински машки пристаниште и е компатибилен со двете 3-pin-от и 4-pin ладење фанови.Овие фан кабли се на совршен натпревар за ATX компјутер случаи и да се обезбеди подолг достигне како што се бара, кога инсталирање навивачи во поголем куќишта.Спецификација : Име на Производ : PWM фан Продолжување Кабел Црна Ракави Боја : Црна Материјали : Најлон Конектор Тип : 4 pin(3-pin / 4-пински Фанови) Должина : 30cm/11.8 инчен Функција : ги заштитите вашиот КОМПЈУТЕР од прегревање.Кабелот е еден од 4-пински женски конектор на 4-пински машки конектори, одговара за ПРОЦЕСОРОТ и PC случај 4-Pin / 3-Pinfan.Конектори : 1 x 4-пински Женски, 1 x 4-пински Машки Пакет Содржина : 5 Pack PWM Фан Extnesion Кабел Остатокот лесно се знае што се покриени од страна на нашите 100% Пари Гаранција за враќање на, без прашања праша.За подобра вентилација денес, кликнете на ДОДАДИ во КОШНИЧКА!.

Параметрите на стоката

Product Name:
PWM fan Extension Cable Black Sleeved
Color:
Black
Material:
Nylon
Connector Type:
4 pin(3-pin / 4-pin Fans)
Length:
30cm/11.8inch
Function:
help protect your PC from overheating.
The cable is one 4-pin female connector to 4-pin male :
connector, suits for CPU and PC case 4-Pin / 3-Pinfan. :
Connectors:
1 x 4-pin Female, 1 x 4-pin Male

Подобро ви се допаѓа