.

.

GDSTIME 24V 60mm Фан 60x60x10mm Dc Brushless Компјутер Случај Фан 2Pin

GDSTIME 24V 60mm Фан 60x60x10mm Dc Brushless Компјутер Случај Фан 2Pin

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Големина : 60x60x10mm или 2.36x2.36x0.39 инчи Тежина : 22g/еез; Номинална Моќност : 24 V DC 0.1 Amp ; Имајќи тип : Ракав; Брзина : 3500 RPM ; проток на Воздух : 14.3 CFM ; Бучава : 25.4 велика британија; Connecter : XH2.54-2 Pin ; Должина на Кабел : 25cm Или 9.84 инчи.Компјутерски вентилатор, дизајниран за проекти за кои се бара ладење или вентилација; или како замена вентилатор за различни производи.Заменете бучно или не успеа компјутер случај фан.Инсталира во компјутер за да се зголеми протокот на воздух и ладење.Пакет содржи : 1 Парче фан вклучуваат монтажа завртки & ореви.Пакетот вклучува : 1pcs вентилатор Димензии : 60x60x10mm Конектор : XH2.54-Pin Оценет Напон : 24 V DC Номинална Струја : 0.1 Amp Номинална Брзина : 3500 ВРТЕЖИ во минута проток на Воздух : 14.3 CFM Бучава : 25.4 велика британија Имајќи Тип : Ракав Живот : 35000 часа Кабел Lenght : 25cm или 9.84 инчи Тежина : 22g или 0.78 оз.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа