.

.

Artidux 5V 2Wire 2Pin Замена на Heatsink Ладење Вентилатор за DaHua DVR/HDCVI Камера Фан DVR Плоча Фан DAHUA Фан

Artidux 5V 2Wire 2Pin Замена на Heatsink Ладење Вентилатор за DaHua DVR/HDCVI Камера Фан DVR Плоча Фан DAHUA Фан

DEN 287.52
Достапност
Залиха

Компатибилност : 5 V 2 Wire 2 Pin heatsink Ладење вентилатор за Da Hua.Гаранција : Доаѓа со 9 месеци Гаранција.Ве молиме проверете ги модел пред наддавање.Секој објект тестирани пред превозот.Пакет : Термичка паста; Шпатула; вентилаторот за ладење.Функција : Brand New Напон : 5 V 2 Wire 2 Pin Пакет : 1 * Da Hua DVR HDCVI Камера Фан 1 * Гаранција Картичка 1 * Термичка паста 1 * Шпатула.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа