.

.

WINSINN 30мм Компресор Фан 24V 3010 Двојна Топката Имајќи 30x10mm Турбина Турбо - Висока Брзина (Пакување од 2 парчиња)

WINSINN 30мм Компресор Фан 24V 3010 Двојна Топката Имајќи 30x10mm Турбина Турбо - Висока Брзина (Пакување од 2

DEN 215.76
Достапност
Залиха

✔️Имајќи : Dual Топката Лежишта, која висок квалитет NMB, ниско ниво на бучава и може да работи континуирано 24 часа / ден, долг живот : 50.000 Часови. ✔️Оценет Напон : DC 24 V, Тековни : 0.06 А, Моќ : 1.44 В. ✔️Брзина : 7000 PRM, Воздушен Притисок : 8.8mm H₂O, Струење : 1.55 CFM, Бучава : 22.5 велика британија. ✔️Конектор & Линија должина : XH2.54 – 11.8 во(300мм), Големина : 30мм x 30мм x 10мм. ✔️Направени од страна на WINSINN.Гаранција : 5 години за Двојно Топката Лежишта Фан.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа