.

.

за SUNON MF80201VX-Q010-S99 8020 12V 3.84 W 4pin Вентилаторот за Ладење

за SUNON MF80201VX-Q010-S99 8020 12V 3.84 W 4pin Вентилаторот за Ладење

DEN 287.52
Достапност
Залиха

Модел : MF80201 VX-Q010-S99. Големина : 80*80*25ММ.Напон : DC 12 V / Моќност : 3.84 В. Тековни : 0.32 А Имајќи : магнетна суспензија имајќи.Модел : MF80201 VX-Q010-S99 Големина : 80*80*25ММ Напон : DC 12 V Моќност : 3.84 W Струја : 0.32 клима волумен : 40.8 CFM Имајќи : магнетна суспензија имајќи Линија должина : 18 CM.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа