.

.

ADDA AD0424HB-G70 4CM 4010 40 * 40 * 10ММ DC24V 0.09 Двојно Топката Кабинетот/Случај Вентилаторот за Ладење

ADDA AD0424HB-G70 4CM 4010 40 * 40 * 10ММ DC24V 0.09 Двојно Топката Кабинетот/Случај Вентилаторот за Ладење

DEN 312.48
Достапност
Залиха

Состојба : 100% Сосема Нов и во Совршен пакет за да се осигура ќе добиете совршен производ.Модел : AD0424 HB-G70; Бренд : ADDA.Фан Дијаметар : 40 mm; Тип : Случај Фан; за струја : 2-Pin; Имајќи Тип : Топката; Напон : DC24 V; Тековните : 0.09 A. Капетан Фан специјализирана за продажба на вентилација и топлина дисипација производи и индустрија за контрола на додатоци.Нашите производи се широко се користи во индустрии вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрични автоматизација, фреквенција variator (инверторот), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн.Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедите време и пари; Сите единици целосно да се тестираат.Состојба : 100% Сосема Нов и во Оригиналниот Пакет(Совршен пакет за да се осигура ќе добиете совршен производ), Модел : AD0424 HB-G70; Бренд : ADDAFan Дијаметар : 40 mm Type : Случај Fan Power Врска : 2-Pin Bearing Тип : Ball Voltage : DC24 VCurrent : 0.09 ACaptain Фан специјализирана за продажба на вентилација и топлина дисипација производи и индустрија за контрола на додатоци.Нашите производи се широко се користи во индустрии вклучувајќи вентилација, климатизација, ладење, греење, електрични автоматизација, фреквенција variator (инверторот), железнички транзит, прочистување на воздухот, нова енергија, итн.Големи попусти на препродавачи; Конкурентна цена; Заштедите време и пари; Сите единици целосно tested All производи ние снабдување се дефинитивно нова, вистинска и прифатлива.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за спецификации или производ слики.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа