.

.

Fascinations Метал Земјата ICONX 3D Метал Модел Колекции Игра на Престоли Постави на 6 - Црвена Задржи - Тишина - Куќа Старк Sigil - Drogon - Планина - Железо Престолот

Fascinations Метал Земјата ICONX 3D Метал Модел Колекции Игра на Престоли Постави на 6 - Црвена Задржи - Тишина

DEN 2926.80
Достапност
Залиха

ХОБИ МОДЕЛ КОМПЛЕТ – Unassembled модел спакувани во плик со лесно да се следат инструкциите.Идеален за возраст од 14 години и нагоре.БЕЗ ЛЕПАК ИЛИ ЛЕМЕЊЕ е ПОТРЕБНО – Делови може да биде лесно да се исечени од метални листови.Пинцети се препорачува алатка за свиткување и свиткување на конекција табови.ICONX ИГРА НА ПРЕСТОЛИ – Сет Вклучува 6 Проекти : Црвена Задржи - Тишина - Куќа Старк Sigil - Drogon - Планина - Железо Престол.ОД ЧЕЛИК ЛИСТОВИ ЗА 3 D – Pop-out на парчиња и да се поврзете со користење на картичките и дупки.Вклучува што може да се види инструкции.МНОГУ ДЕТАЛНИ ГРАВИРАНИ МОДЕЛ – Прикажете го вашиот 3 D модел откако ќе заврши - се соберат и да се изгради на сите нив.Игла носот клешти се корисни за собрание.Пакет големина мерки околу 9.25 x 5 инчи на полнење.Црвено Задржи - 2 Листови - Тежина : Предизвик - Собрани Големина : 3.90 x 1.39 x 2.68 инчи Тишина - 2.5 Листови - Тежина : Предизвик - Собрани Големина : 4.69 x 4.33 x 4.80 инчи Куќа Старк Sigil - 1 Лист - Тежина : Умерена Собрани Големина : 3.39 x 2.44 x 4.61 инчи Drogon - 2 Листови - Тежина : Предизвик - Собрани Големина : 8.27 x 7.48 x 1.57 инчи Планината - 2.25 Листови - Тежина : Предизвик - Собрани Големина на : 3.07 x 3.15 x 5.90 инчи Железо Престол - 2.5 Листови - Тежина : Предизвик - Собрани Големина 2.72 x 4.33 x 2.60 инчи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа