.

.

PRETYZOOM 2 парчиња Електронското Пребројување Скокаат Јаже Скокнеш Јаже Фитнес Тренингот Тежина Имајќи Спортски Додатоци Без Батерија за Фитнес Тренинг Игра (Розева)

PRETYZOOM 2 парчиња Електронското Пребројување Скокаат Јаже Скокнеш Јаже Фитнес Тренингот Тежина Имајќи Спортски

DEN 921.60
Достапност
Залиха

Преносни и простор за заштеда на дизајн, лесен за употреба и удобен за носење.Стисокот е лесно и удобно да се одржи и да се избегне додека рацете се испотени.Ќе бидете горди на вашиот вежба рекорд по секоја јаже скокање со овие електрични импулси.Охрабрувачки се инсистира exvercise.Дизајниран со контра, нема потреба да се скокови било.Тоа ќе биде одличен Божиќ подароци за деца и возрасни.trong> Descriptiontrong> објектот е пренослив и практичен скокање јаже, која има вграден тајмер, и ќе ви помогне да губат телесната тежина брзо и без потреба за вештини или координација.Преносни и простор за заштеда на дизајн ви овозможува да уживате во скокање јаже, насекаде и во секое време.trong> Featurestrong>- Боја : Розова.- Материјал : ПВЦ.- Големина : 300x4x4cm/ 118. 11x1. 57x1. 57 инч.- Дизајниран со контра, нема потреба да се скокови било.- Ќе бидете горди на вашиот вежба рекорд по секоја јаже скокање со овие електрични импулси.Охрабрувачки се инсистира exvercise.- Стисокот е лесно и удобно да се одржи и да се избегне додека рацете се испотени.- Тоа ќе биде одличен Божиќ подароци за деца и возрасни.- Погоден за канцеларија, балкон, спална соба, за употреба на отворено.- Преносни и простор за заштеда на дизајн, лесен за употреба и удобен за носење.Пакет Includingb>2 x скокаат јаже.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа