.

.

Скокни Јаже Прилагодливи Beaded Метежот-Слободно Јаже Фитнес Скокнеш Скокаат Јаже Спортски Додатоци за Жени, Мажи, Деца Вежба,Имајќи Вклопуваат,Обука,Тренинг и Губењ?

Скокни Јаже Прилагодливи Beaded Метежот-Слободно Јаже Фитнес Скокнеш Скокаат Јаже Спортски Додатоци за Жени, Мажи,

DEN 523.20
Достапност
Залиха

ПВЦ ❤️Забрзана Испорака : 3-7 Дена.????Стандард на превозот : 7-15 Дена.????Во Рок Од 24 Часа Превозот Надвор. ????.Увезени❤️услуги на Клиентите е нашиот страст.Ако имате било какви проблеми или прашања,не двоумете се да контактирате со нас.????.Скок Јажиња. ★ ПВЦ ВГРАДЕНИ ЧЕЛИЧНОТО ЈАЖЕ - На плетенка челични јажиња е обложен со ПВЦ, која има трајни и мазна, гарантира максимална услугата живот и се избегнува пукање и кршење. ★ МАЗНА, БРЗО И БЕЗ ПОВЕЌЕ ЗАПЛИТАНЕ! - Висок квалитет топката лежишта се обезбеди непречено и брзо брзина на ротација, се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и други фитнес јажиња,кои ги носи вашиот совршен остварување на јаже скокнеш. ★ УДОБНО АНТИ-ПРОПАДНА РАЧКИ - Ергономски дизајнирани рачки, обложени со 6 инчен мека ПВЦ мемориска пена што е дише, удобен и не се лизга да се направи скокање јаже лесно да се одржи и да го носат. ★ ДОЛЖИНА ПРИЛАГОДЛИВИ - Брзо и лесно прилагодливи од 9 ft надолу до вашата посакувана должина за неколку минути!Погодна за сите возрасти (возрасни, мажи, жени, деца, деца, момчиња и девојчиња) и на сите нивоа на искуство. ★ СОВРШЕНИ ЗА Фитнес Вежби, кардио тренинг, Скокање Вежба, Крстот се вклопуваат, Скокнеш, ММА, Бокс, брзина на обука, Телиња, бедро и надлактицата зајакнување, нога обука и издржливост обука.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа