.

.

Fingerboard Skatepark 8Pcs, HOMETALL Fingerboard Рампи со 9Pcs Мини Прст Играчки Поставите Вклучувајќи Fingerboards, Прст Велосипеди, Скутери, Мини Прст Скејтборд Рампата Поставете Прст Скејт П?

Fingerboard Skatepark 8Pcs, HOMETALL Fingerboard Рампи со 9Pcs Мини Прст Играчки Поставите Вклучувајќи Fingerboards,

DEN 935.76
Достапност
Залиха

18 Pcs Fingerboard Skatepark Поставите Пакет не само што дојде со fingerboard рампи & fingerboards, но исто така и со прст велосипеди, велосипеди тркала, катанец, змија одбори, скутери, ролери, панталони, со шрафцигер.Прст велосипеди тркала може да се замени за црвена боја, и со малку шрафцигер, и велосипед може да се заклучи со катанец интересно.Додека сте хит тесно грло во fingerboard обука, само да се опуштите со овие креативни играчки.Одлична Обука Реквизити со помош на рампата во парк, лесно можете да добиете на вештина како olies и kickflips.Подобрување на вашиот fingerboards координација и Уживаат во забавата на прст скејтборд рампата во собата.Изгради Свој Fingerboard Парк Нашата 8/5 Компјутери skatepark сет содржи рампата, скалило, парапет и повеќе.Можете да го созд mutiple комбинација со имагинација и да добиете вашиот уникатен дизајн skatepark.Исклучителен Подарок Идеи HOMETALL скејт парк е најдобар избор ако сте во потрага за подарок сет.Пакет со замена и алатки, можете лесно може да се оддели и recombinate различни од по тркала за fingerboards и прст велосипед како што сте посакувале.Професионални Гаранција & Пријателска Поддршка-Загарантирана со КЗК/ASTM сертификати, HOMETALL мини fingerboard рампата ви овозможува купување без ризик!Ние исто така нудиме 30 дена за враќање на пари гаранција за враќање и пријателски тим се подготвени да помогне во рок од 24 часа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа