.

.

BULUSHI Метал 200mm PC Компјутер Вентилатор, Грил Монтажа Прст Guard Заштита Маска,Пакување од 2

BULUSHI Метал 200mm PC Компјутер Вентилатор, Грил Монтажа Прст Guard Заштита Маска,Пакување од 2

DEN 231.84
Достапност
Залиха

Ве молиме јасно види на големина и функцијата на овој производ кога ќе го купите.Ви благодариме за купување! (Доколку имате било какви прашања за овој производ, добредојдовте на е-пошта консултации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!).Име На Производ : Фан Гарда.Надворешен Материјал : Метал; Нето Тежина : 214g;Боја : Сребро .Тон Големина : 245 х 245mm/ 9.6" x 9.6"(L*W).Моќност : Одговара за : 220mm Случај Фан.Пакет Содржина : - 2 x Фан Гарда.Надворешен Материјал : Метал; Нето Тежина : 214g;Боја : Сребро .Тон Големина : 245 х 245mm/ 9.6" x 9.6"(L*W).Моќност : Одговара за : 220mm Случај Фан.Пакет Содржина : - 2 x Фан Гарда. ( Метал 200mm PC Компјутер Вентилатор, Грил Монтажа Прст Guard Заштита Маска,Пакување од 2. Штити фан ножеви и жици од оштетување.Бара 4 монтажа шрафови (не се вклучени).Ве молиме проверете ја големината на вас PC фан пред да нарачате.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа