.

.

onlyfire Kamado Скара Корица Вклопува за Големи Биг Зелено Јајце,Kamado Џо Класичен и самостојна,Голем Скара Купола,Луизијана K22,Coyote На Asado Шпорет и Други,29.5 Кол X 34 H

onlyfire Kamado Скара Корица Вклопува за Големи Биг Зелено Јајце,Kamado Џо Класичен и самостојна,Голем Скара Купола,Луизијана

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Загарантирана да ги собере керамички скари 29.5" во дијаметар со страна табели 34" висока.Не се вклопуваат во Голема Kamado Џо.Водоотпорен поддршка држи вашата скара сува додека еластична полите кабли се движат лесно преку посебен канал за сит се вклопуваат.Дизајниран да ги заштити вашите скара сезона до сезона.Лесно да се чисти.Одговара за повеќето kamado/керамички скари како биг зелено јајце,kamado џо,луизијана скари,визија скари ,char-griller,скара купола,coyote скари и слично.Ви препорачуваме да се измери големината на вашиот kamado/керамички скара и се споредува со големината на нашата маска ПРЕД да нарачате!.Мерење : 30"Кол x 34"H. Многу лесно да се чисти.Можете да црево надолу со вода.Нека се исуши на сонце.Одговара за повеќето kamado/керамички скари како биг зелено јајце,kamado џо,луизијана скари,јама шеф,визија скари ,char-griller,скара купола.Капакот е прилагодено со цел да се собере 30"Кол*34"H керамички скара.Тоа чува вашите скапи надворешна опрема безбедни од тешките временски услови, нечистотии, прашина и остатоци.Мерење : 30"Кол x 34"H Многу лесно да се clean You може да црево надолу со вода, Нека се исуши во sun Fits за повеќето kamado/керамички скари како биг зелено јајце,kamado џо,луизијана скари,јама шеф,визија скари ,char-griller,скара купола.Ви препорачуваме да се измери големината на скара и се споредува со големината на покрие ПРЕД да нарачате!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа