.

.

Замена на Делови Топла Igniter Комплет, Компатибилен со Јама шеф на Пелети Скара и Камп на Пелети Скара, igniter Доаѓа со еден Осигурувачи

Замена на Делови Топла Igniter Комплет, Компатибилен со Јама шеф на Пелети Скара и Камп на Пелети Скара, igniter

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Компатибилен со сите Јама Шеф Дрво Пелети Скари, Камп Готвач дрво пелети скара модели и Оклахома Joes Rider DLX пелети скара.Забелешка : За правилна инсталација, само 1/8-1/4 инчи треба да биде прикажан во brazier.Греење на елемент : 200 W/120 V-15.74" жица.Пакет содржина : 1 резервни igniter комплет и 1 осигурач.Функција : се Користи за да се запали во печка.Топлината пиштол се наоѓа на дното на шпоретот и помага да се запали тврдо.Почнувајќи скара е толку лесно како нервира прекинувач.Замена на Делови Топла Igniter Комплет, Компатибилен со Јама шеф на Пелети Скара и Камп на Пелети Скара, igniter Доаѓа со еден Осигурувачи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа