.

.

E-извонредни АА Push Копчето Igniter Switch 2 ПАРЧИЊА Црна Универзална Гас оган Јама АА Батерија Пулсот igniter Притисни Копче за Префрлање Замена Капа

E-извонредни АА Push Копчето Igniter Switch 2 ПАРЧИЊА Црна Универзална Гас оган Јама АА Батерија Пулсот igniter

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Направени од високо-квалитетни пластични, издржливи.Многу погодна за 1/2/3/4/5/6 воздух излезот на гас скара да се замени со нови полесни капак.Може да се користи во различни скари на гас, лесен за употреба, еднократно, и издржливи.Неопходен додаток за скара, практични и практични.Погоден за стандард АА батерија igniters на различни брендови.Спецификација Име на Производ : Притиснете ги покрие контрола капа Материјал : пластични Боја : Црна Пакување количина : 2 ПАРЧИЊА АА Push Копчето Igniter Прекинувач Функција Направени од високо-квалитетни пластични, издржливи.Многу погодна за 1/2/3/4/5/6 воздух излезот на гас скара да се замени со нови полесни капак.Може да се користи во различни скари на гас, лесен за употреба, еднократно, и издржливи.Неопходен додаток за скара, практични и практични.Погоден за стандард АА батерија igniters на различни брендови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа