.

.

Вебер 66220 Igniter Switch за Битие II и Духот II Модели (2017 и Понови).

Вебер 66220 Igniter Switch за Битие II и Духот II Модели (2017 и Понови).

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Вебер 66220 Igniter притисни копче за префрлање за Вебер Битие "II" и Дух "II" модели (2017 и понови).Мека гума push копчето врвот со хром капа дека има "гром симбол".Два машки рамен лопата терминали за жица конекции и две snap во место монтажа табови.Igniter притисни копче за префрлање за Вебер Битие "II" и Дух "II" модели (2017 и понови).Мека гума push копчето врвот со хром капа дека има "гром симбол" Две машки рамен лопата терминали за жица конекции и две snap во место монтажа табови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа