.

.

Музика Град Метали 14421 Нерѓосувачки Челик Режач Замена за Гас Скара Модел Kenmore 119.16144210

Музика Град Метали 14421 Нерѓосувачки Челик Режач Замена за Гас Скара Модел Kenmore 119.16144210

DEN 646.80
Достапност
Залиха

Листата е за 1 режач. 15.75 x 1 инчен нерѓосувачки челик права цевка режач.Се Вклопува Kenmore 119.16144210. Нерѓосувачки челик права цевка режач за Гас Скара Модел Kenmore 119.16144210; вклучува страна монтирани electrode заградата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа