.

.

Блаже Скари BLZ-IRN 14,000 BTU Нерѓосувачки Челик Керамички Инфраред Searing Режач Надградба на Додаток Дел го Заменува Левата Страна Режач на Блаже Скари на Гас

Блаже Скари BLZ-IRN 14,000 BTU Нерѓосувачки Челик Керамички Инфраред Searing Режач Надградба на Додаток Дел го

DEN 2543.76
Достапност
Залиха

SEARING РЕЖАЧ : Инфрацрвен режач надградба наменета за Блаже скари обезбедува висока топлина идеален за searing месо да се заклучи во сокови.БЛИЦ ЦЕВКА ПАЛЕЊЕ : Осветлена од удобен флеш цевка, режач работи одлично за searing стекови, свинско рифови, зеленчук, и повеќе.МОЌЕН ТОПЛИНА : Заменува конвенционален гас режач на вашиот Блаже скара со моќен керамички инфраред режач кој произведува 14,000 BTUs на топлина.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Изграден од 304 од не ' рѓосувачки челик за издржливост да издржи голема топлина и елементи додека се готви.КОМПАТИБИЛНОСТ : Дизајнирани за употреба со Блаже оригинални гас скара модели; Проверете кај производителот за да се обезбеди соодветна одговара; Димензии (L x W x H) : 5.50 x 15.75 x 3.50 инчи; Тежина : 3 фунти.Објектот Пакет Количина : 1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа