.

.

СКАРА funland SB4011 (5-Pack) Универзални Права Цевка од Нерѓосувачки Челик Режач Замена за Brinkmann, Charmglow, Grillada Модел Скари 16 инчен 3/16

СКАРА funland SB4011 (5-Pack) Универзални Права Цевка од Нерѓосувачки Челик Режач Замена за Brinkmann, Charmglow,

DEN 527.76
Достапност
Залиха

СКАРА funland SB4011 Цевка од Нерѓосувачки Челик Режач Замена на Листата е за 5 горилници.Се вклопува Brinkmann 810-1575-W, 810-1750-S, 810-6345-0, 810-7450-S, 810-8401-S, 810-8502-С. Вклопува Charmglow 810-7450-S, 810-8532-F, 810-8550-С. Вклопува Grillada GG60000-4 B скари.Димензии : 16 3/16" X 1"; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.СКАРА funland SB4011 (5-pack) Цевка од Нерѓосувачки Челик Режач Замена За Brinkmann, Charmglow Модел Скари.Се вклопува Brinkmann 810-1575-W, Brinkmann 810-1750-S, Brinkmann 810-6345-0, Brinkmann 810-7450-S, Brinkmann 810-8401-S; Charmglow 810-7450-S, Charmglow 810-8532-F, Charmglow 810-8550-S; Grillada GG60000-4 B скари.Димензии : 16 3/16" X Кол. 1", Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Pls провери и спореди димензии со вашите оригинални делови пред место цел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа