.

.

YOUFIRE Гасни Горилници Цевка СКАРА Скара Замена на Делови за Вебер П Серија Q200 Q220, од не 'Рѓосувачки Челик 20.5 Стр Форма Горилници Режач Цевка за Полнење за Вебер 69956

YOUFIRE Гасни Горилници Цевка СКАРА Скара Замена на Делови за Вебер П Серија Q200 Q220, од не 'Рѓосувачки Челик

DEN 429.60
Достапност
Залиха

【Поправка Делови Совршено се Вклопува】ДИМЕНЗИИ : Должина 20.5 инчен, Ширина 7.5 инчен МАТЕРИЈАЛ : Нерѓосувачки Челик, ПАКЕТ : 1 Скара Burne; Одговара Вебер Q200 се Вклопува Вебер Модели : 396000, 396001, 396002, 566002, 53060001, 54060001; Компатибилен Дел Броеви : 41862, 69956, 60041, WEB69956, WEB41862, 13231, Webq2. 【Ве молиме Имајте предвид Дека】Ние Препорачуваме да се Измери Големината На Вашите Оригинални Делови и Споредете Ги со Она На што Ние Се Наведени Пред Вашата Цел, ????НЕ се ВКЛОПУВА Вебер 386001, 386002, 516001, 516002, 50060001, 50060301, 51060001, БЕБЕ П, Q100, Q120, Q1000, Q1200 ( Ако сте треба овие гас скара модели на горилници, ве молиме да се најде YOUFIRE B08 QLXT479 ). 【Funciton】Рамномерно ги Растера Топлина, Со режач согласност проток на гас е предвидено во текот на скара, Па ќе може да се готви храната рамномерно во сите делови на готвење решетки, Подобар вкус подобрување. 【Обновена Вашата Скара】На горилници се дизајнирани да се носи во согласност проток на гас во текот на скара, па ќе може да се готви храната рамномерно во сите делови на готвење решетки.Вашата скара работи како нов повторно. 【Голема претстава 】Оваа замена дел е изградена со тешки нерѓосувачки челик кои можат да бидат отпорни на ' рѓа и да се одржи до долго во тешки употреба.Совршена СКАРА Време По Време.Се постигнува Високи Температури и Smoky Вкус на Професионална.Гурманските СКАРА во еден момент.Замена за Вебер П Серија Модели : Q200, Q220, Q2000, Q2200. Замена за Вебер Модели : 396000, 396001, 396002, 566002, 53060001, 54060001. Замена за Вебер делови броеви се : 69956, 60041, 41862. Мерки : 20 1/2" X 7 1/2".Материјал : Изработени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, режач посилни и поотпорни на' рѓа и изгори-преку.Лесно да се инсталира, само земете 3-5 минути со себе.Компатибилен со : .Замена за Вебер П Серија Модели : Q200, Q220, Q2000, Q2200 Replacement за Вебер Модели : 396000, 396001, 396002, 566002, 53060001, 54060001 Замена за Вебер делови броеви се : 69956, 60041, 41862. Спецификација : .Мерки : 20 1/2" X 7 1/2".Материјал : Изработени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик, режач посилни и поотпорни на' рѓа и изгори-through Easy да се инсталира, само земете 3-5 минути со себе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа