.

.

Директни Продавница Делови Комплет DG101 Замена за Charbroil Гас Скара Горилници,Топлина Плочи и Цевки Crossover

Директни Продавница Делови Комплет DG101 Замена за Charbroil Гас Скара Горилници,Топлина Плочи и Цевки Crossover

DEN 650.16
Достапност
Залиха

Специјални Забелешки за оваа точка : Ако сте во потрага за делови, БРЕНД и МОДЕЛ Бр.# (ако е предвидено, оваа ставка може да биде компатибилен со) наведени подолу, се само за ваша препорака, купување водич.Ве молиме двојно проверете ја големината и обликот на вашите оригинални делови, и да се споредат со наше пред да нарачате.Замена За Charbroil Модели : 463248108, 463260707, 463261107, 463268007, 463268008, 463268606, 463268706, 466248108, 466268008. Замена За режач дел броеви G413-5000-01, 80005703, 80005591, 80006502, 80013421, CBP2. Го заменува топлина shield дел броеви 80003332; го Заменува крст над цевка дел броеви 80009949, 80006583, 80010680, 80009028, G413-0004-01. Замена За Режач Димензии : 15 7/8" x 1" ; Режач Материјал : не 'Рѓосувачки Челик; Топлина Шатор Димензии : 16" x 3 13/16" ; Топлина Плоча Материјал : Порцелански Челик; Crossover Димензии : 6 3/8" ; се Носат во Текот Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Директни продавница Делови Комплет вклучува 3 Нерѓосувачки Челик носат над цевки, 4 Нерѓосувачки Челик горилници и 4 Порцелански Челик топлина плочи;.Директни продавница Делови Комплет DG101 Замена За Charbroil Гас Скара Горилници,Топлина Плочи и Crossover Цевки ; Одговара Charbroil Модели : се Вклопува Charbroil Модели : 463248108, 463260707, 463261107, 463268007, 463268008, 463268606, 463268706, 466248108, 466268008; го Заменува режач дел броеви G413-5000-01, 80005703, 80005591, 80006502, 80013421, CBP2. Го заменува топлина shield дел броеви 80003332; го Заменува крст над цевка дел броеви 80009949, 80006583, 80010680, 80009028, G413-0004-01. Директни продавница Делови Комплет вклучува 3 Нерѓосувачки Челик носат над цевки, 4 Нерѓосувачки Челик горилници и 4 Порцелански Челик топлина плочи;.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа