.

.

Hisencn 304 од не 'Рѓосувачки Челик Скара Делови Комплет за Charbroil Перформанси 5 Режач 463347519, 463347518 475 4 Режач 463347017, 463376018P2 Течен Пропан, од не' Рѓосувачки Режач, Топлина Плоча

Hisencn 304 од не 'Рѓосувачки Челик Скара Делови Комплет за Charbroil Перформанси 5 Режач 463347519, 463347518

DEN 1485.36
Достапност
Залиха

【Совршено се вклопува】се Вклопува Charbroil Перформанси 5 Режач 463347519, 463347518 Гас Скара; Одговара Charbroil перформанси 463361017, 463673517, 463673017, 463376018 P2, 463376117, 463275517, 463377117, 463673617, 463377017, 463347017; се Вклопува Charbroil Перформанси 475 4-Режач Течен Пропан Гас Скара. 【Се вклопува Charbroil Перформанси 6 Режач Скари 】Оглас за 5-пакет.Потребни 2 x (5-pack) за 6 Режач Скари 463276517 463276617 466245917 463238218 463277918 463244819 463274619 463274819 463274919 463274819. 【Надгради Серија】Ние се надградува нашата материјал со висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик(некои продавачот само 430 или 201), НЕ-МАГНЕТНИ. ►Вистинска храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик, со силна отпорност на корозија ►Топлина Плоча Димензија : 16 15/16" X 2 1/12", Материјал : 304 Не - Магнетни не ' рѓосувачки челик; Оригинални делови број : G470-0004-W1.►Прилагодливи Crossover Цевка Димензија : Прилагодете од 5 до 9.5 инчен Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик. 【Супериорен Квалитет】вистински нерѓосувачки да се обезбеди долгорочна употреба, има предности на повисока издржливост.Лесна замена за стариот ' рѓосано надвор делови, го прави вашиот скара како нов и готвачи рамномерно, тие ќе бидат идеални изберете за вашата скара.Answer : ___________________________ Note : 3 година било кој квалитет на проблемот, да го замените за слободни. 【Пакет се Вклучени】► Поправка комплет вклучува 5 x скара горилници, 5 x топлина плочи, 4 x прилагодливи crossover цевка, 1x упатство.Љубезно ве молиме да се споредат со ГОЛЕМИНА и МОДЕЛОТ на вашиот оригинални делови пред купување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа