.

.

Votenli S47E(4-Pack) Поправка Комплет за Замена за Charbroil 463361017, 463673517, 463673017, 463376018P2, 463376117, 463275517, 463377117, 463673617, 463377017, 463347017, Скара Режач, Топлина Плоча

Votenli S47E(4-Pack) Поправка Комплет за Замена за Charbroil 463361017, 463673517, 463673017, 463376018P2, 463376117,

DEN 719.76
Достапност
Залиха

Се вклопува Charbroil перформанси 463673517, 463673017, 463376018 P2, 463376117, 463275517, 463377117, 463673617, 463377017, 463347017 Гас Скара Модели; Одговара Знак-Broil Перформанси 475 4-Режач Течен Пропан Гас Скара.Режач Dimesion : 17 3/4" x 3/5" Материјал : не 'Рѓосувачки челик; Оригинални делови број : G470-5200-W1; Топлина Плочи Димензија : 16 15/16" X 2 1/12" , Материјал : не ' Рѓосувачки Челик ; Оригинални делови број : G470-0004-W1. Прилагодлив се Носат во Текот цевка : Прилагодете од 5 до 9.5 инчен, доволно долго ќе се вклопи во вашиот скара совршен;.Поправка комплет вклучува 4pcs Нерѓосувачки челик скара режач и 4pcs од Нерѓосувачки Челик, челик топлина плоча, 3pcs Прилагодливи Crossover Цевка; Pls се направи двојно проверете пред вашата понуда. 【Прилагодливи Crossover Канали со Инструкции】Добро за за било која должина од 5" за да 9.5" со ОЕМ Инструкции да научат како правилно да се прилагоди crossover цевки.Одговара на повеќето од Скари.Одговара За Charbroil перформанси 463673517, 463673017, 463376018 P2, 463376117, 463275517, 463377117, 463673617, 463377017, 463347017 Гас Скара Модели; Одговара За Char-Broil Перформанси 475 4-Режач Течен Пропан Гас Скара.Режач Dimesion : 17 3/4" x 3/5" Материјал : не 'Рѓосувачки челик; Оригинални делови број : G470-5200-W1; Топлина Плочи Димензија : 16 15/16" X 2 1/12" , Материјал : не ' Рѓосувачки Челик ; Оригинални делови број : G470-0004-W1. Прилагодлив се Носат во Текот цевка : Прилагодете од 5 до 9.5 инчен, доволно долго ќе се вклопи во вашиот скара совршен;.Поправка комплет вклучува 4pcs Нерѓосувачки челик скара режач и 4pcs од Нерѓосувачки Челик, челик топлина плоча, 3pcs Прилагодливи Crossover Цевка; Pls се направи двојно проверете пред вашата понуда.Дури и пламен Одговара За Char-Broil Перформанси 475 4-Режач Течен Пропан Гас Grill Burner Dimesion : 17 3/4" x 3/5" Материјал : не 'Рѓосувачки челик; Оригинални делови број : G470-5200-W1; Топлина Плочи Димензија : 16 15/16" X 2 1/12" , Материјал : не ' Рѓосувачки Челик ; Оригинални делови број : G470-0004-W1.Прилагодлив се Носат во Текот цевка : Прилагодете од 5 до 9.5 инчен, доволно долго ќе се вклопи во вашиот скара совршен;Поправка комплет вклучува 4pcs Нерѓосувачки челик скара режач и 4pcs од Нерѓосувачки Челик, челик топлина плоча, 3pcs Прилагодливи Crossover Цевка; Pls се направи двојно проверете пред вашата понуда.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа