.

.

Criditpid Замена на Делови за Nexgrill 720-0830H 720-0830D, Членови Марк 720-0830F, BHG 720-0783H Скара, Топлина Плоча Штитови Скара Горилници Igniter за Nexgrill 4 Режач 720-0830H Home Depot

Criditpid Замена на Делови за Nexgrill 720-0830H 720-0830D, Членови Марк 720-0830F, BHG 720-0783H Скара, Топлина

DEN 1044.00
Достапност
Залиха

【Совршено се вклопува】 : ✅ Одговара на Home Depot Nexgrill Модели : 720-0830 H, 720-0830 D, 720-0783 E, 720-0830 A,720-0888 Гас Скара. ✅ Скара Замена на Делови за Членови Марк 720-0830 F. ✅ Компатибилен со Kenmore 122.33492410, 720-0830 A. ✅ Скара Делови Замена за BHG 720-0783 H Гас Скара. ✅ Скара Делови Замена за Кујна Помош 720-0830 A. 【Од суштинско значење BBQ Делови За 4 Режач Скара】 : На nexgrill 720-0830h замена на делови вклучува 4 barbeque скара горилници, 4 топлина штитови и 4 Igniter Electrode, совршен за употреба како замена на делови nexgrill 4 режач гас скара 720-0830h 720-0783 E.Обновување на дејноста на додатоци за подобрување на животниот век на вашата скара, заштедите време и да заштедите пари. 【Спецификација за производ на Скара Горилници, Топлина Плочи ★ Режач Цевка Димензии : 14 7/8" x 1", Цевки Режач Материјал : не ' Рѓосувачки Челик. ★Должина на Igniters Жица : 85cm/33.46 инч. ★ Ве молиме ДВОЈНО проверете димензија и моделот на вашата скара пред да нарачате. 【Изградена Минатата】 : Членови марк 720-0830 F замена дел/Nexgrill 720-0830h делови, изработени од премиум квалитетни нерѓосувачки челик што е рѓа-отпорни, издржливи и долготрајни.Нема повеќе rusty топлина штитови и доволно силен, дури и со постојана употреба, идеален за употреба за празници, родендени, собири, кампување, вечера партии, и повеќе активности на отворено. 【100% Задоволство .Одлична замена за вашиот потрошена топлинска шатори;.Точно-одговара делови!Готвачи подобро!.Отпорни против ' рѓа и корозија.Помогне да се зголеми ефикасноста на вашиот скара;.Осигурајте се дека вашиот скара долготрајни и да предизвика помалку гориво;.Се создаде повеќе дури и греење површината.Ја спречува храната директно изложување на пламен и заштита на вашиот режач.Дистрибуира топлинска рамномерно, да уживате во подобро скара искуство.Многу лесно да се инсталира!. 720-0830 H, 720-0783 E, 720-0830 A, 720-0830 D;. 720-0830 F. 122.33492410, 720-0830 A.BHG Скара Модел : 720-0783 H.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа