.

.

Женска Мода Eye Glasses Ѓердан Синџир со рачно изработени Сребрени Селтик Јазли, Одговара на Повеќето Очила

Женска Мода Eye Glasses Ѓердан Синџир со рачно изработени Сребрени Селтик Јазли, Одговара на Повеќето Очила

DEN 213.12
Достапност
Залиха

Сребрена Плоча, Злато Плоча или Сребро и Злато плоча во зависност од избор на боја.Одговара на повеќето очила рамки. 32 инчи од крај до крај.Одличен начин да носат убава ѓердан, додека одржување на очила во рамките на сфати.Овој ѓердан ќе одговара само за било облека.Ние се залагаме за 100% задоволство : Brenda Elaine Накит е едно семејство во сопственост на бизнис кој се наоѓа во Пенсилванија.Ние се стремиме да се направи прифатлива квалитет накит.Секое парче е рачно изработени и направен со нега.Ние правиме голем број на различни елементи во различни стилови.Ако сте заинтересирани во прилагодено парче, ве молиме контактирајте со нас со кликнување на "продаваат од страна на Brenda Elaine Накит" на врвот на екранот потоа "прашај прашање".Кликнете од Страна на Brenda Elaine на врвот од страницата за да погледнете повеќе на нашите производи.Боја : Сребро.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа