.

.

ZHANGBO-НИ Дигитален Дисплеј FM AM Мини Спортски Радио со Чекор Пребројување на Функцијата (Црн) (Боја : Црна)

ZHANGBO-НИ Дигитален Дисплеј FM AM Мини Спортски Радио со Чекор Пребројување на Функцијата (Црн) (Боја : Црна)

DEN 1476.00
Достапност
Залиха

Дигитален Дисплеј FM AM Мини Спортски Радио со Чекор Пребројување на Функцијата (Црна). 1. Фреквентен опсег : - FM : 60-108 MHz - СУМ : 522-1710 KHz 2. LCD дисплеј : temprature, pedometer, frequecy, глас, симбол на батеријата 3. Меморија станица : 50pcs 4. Светлото боја : портокал 5. Литиум батерија : 350mah 3.7 V 6. Стерео поделба : >=32d B 7. Производ големина : 90x40x8.5mm 8. Заклучи/Full scan пребарување на станица функција 9. Стандардни додатоци : слушалки, usb кабел, јаже, боја кутија, англиски прирачник.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа