.

.

Светиот Помазание на Нафта Акционерско Случаи | Единечна, Двојна или Тројна Контејнери | Црква Стоки (Една со Прстен)

Светиот Помазание на Нафта Акционерско Случаи | Единечна, Двојна или Тројна Контејнери | Црква Стоки (Една со Прстен)

DEN 402.48
Достапност
Залиха

СВЕТИОТ МАСЛО АКЦИИ - Овие масло акции контејнери се идеални за пасторите, или свештеникот да патуваат и да се користат масла за sacramental обреди или да ја благослови поединци.Секој садот е изработен од нерѓосувачки челик и има посебни ознаки за секој вид на акции.УБАВА ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТКА - Направена од страна на автентични и елегантен италијански дизајнери, секој масло акции сад се направени од издржлив и убаво детални нерѓосувачки челик метал.ГОЛЕМ ДАР - да Даде оваа pendant за себе или некој близок за свештенството да го користите кога патуваат и благослов поединци во sacramental обреди.Се знае дека нејзината изградба на челик и италијански изработка ќе го направи овој производ трае со години да дојде.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ - Секој мерки 1-1/16" во должина.БРЗО И ЛЕСНО ПРЕВОЗОТ - Нашите производи дојде брзо и во обезбедени од пакување.Се очекува најдоброто од нас на нашите клиенти.CASULA - Фустан за Извонредност СВЕТИОТ МАСЛО АКЦИИ КОНТЕЈНЕРИ И CASEThese масло акции контејнери се идеални за пасторите, или свештеникот да патуваат и да се користат масла за sacramental обреди или да ја благослови поединци.Секој садот е изработен од нерѓосувачки челик и има посебни ознаки за секој вид на акции.Направена од страна на автентични и елегантен италијански дизајнери, се учат на почвата акции сад се направени од издржлив и убаво детални нерѓосувачки челик метал.Им даде на овој pendant за себе или некој близок за свештенството да го користите кога патуваат и благослов поединци во sacramental обреди.Се знае дека нејзината изградба на челик и италијански изработка ќе го направи овој производ трае со години да дојде.Она што Доаѓа во Вашиот Цел? - (1) Светиот Масло Акции Контејнер (ваш Избор во Големина)на Нашите производи дојде брзо и во обезбедени од пакување.Се очекува најдоброто од нас на нашите клиенти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа