.

.

RockDaMic 2 Пакување од 6000 Метри (Секој) White & Црна Serger Конус Нишка Сите Намена Конец за Шиење Полиестер Spools Overlock (Serger,Над Заклучување, Merrow, Една Игла)

RockDaMic 2 Пакување од 6000 Метри (Секој) White & Црна Serger Конус Нишка Сите Намена Конец за Шиење Полиестер

DEN 335.76
Достапност
Залиха

СИТЕ НАМЕНА КОНУС ТЕМИ ЗА РАЗЛИЧНИ ПРОЕКТИ за ШИЕЊЕ - Дали сте во потрага за конус теми совршен за сите ваши шиење потреби?Добиете оваа вредност пакување од 2 Rock Da Mic сите намена за шиење теми се дизајнирани за шиење, hemming, seaming, и многу повеќе threadwork.Да ЗАБОРАВИТЕ ЗА ЕВТИНИ И НЕСИГУРНИ ТЕМИ - Овие теми се направени од 100% филамент полиестер за крајната сила.Тие може да се користат ефикасно за различни материјали, како памук, платно, драпериите, тапацир, ватенка, фланелен боксери, и многу повеќе!.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ СО ВРЕДНОСТ ПАКЕТ НА КОНЦИ за ШИЕЊЕ - Дали сакате да се добие highquality теми и да се заштедат пари во исто време?Добиете оваа вредност пакување од 2 конуси на конец.Еден пакет се состои од 1 црно и 1 бел конец и секој конус има 6000 метри, на крајот давајќи им на вашите пари е достоен.Да ги искористат ПРЕДНОСТИТЕ НА РАЗНОВРСНА КОНЦИ за ШИЕЊЕ - Овие теми се одлични за дома или комерцијални шиење потреби.Тие може да се користи со рака и се компатибилни со повеќето sergers, overlock, и машини за шиење.ГО ДОБИЕТЕ НАЈДОБРОТО ЗА ВАШИОТ THREADWORKS - ќе добиете топ-of-the-линија сите намена за шиење теми.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, ги споделите со нас и ние ќе се направи тоа право за вас.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги на нашите клиенти.Добиете вашата конци за шиење ризик со нашата премиум бренд гаранција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа