.

.

Супериорен Теми - Исчезне-Екстра Вода Растворлив Тема Гајтанот за Basting, Trapunto, и за Шиење Облека, 1,500 Yds.

Супериорен Теми - Исчезне-Екстра Вода Растворлив Тема Гајтанот за Basting, Trapunto, и за Шиење Облека, 1,500 Yds.

DEN 621.60
Достапност
Залиха

Околу 1.500 yd мини конус.Исчезнат-Екстра се препорачува за комерцијални и longarm машини.Посилно од Исчезне-Лајт и може да се справи со стресот од високо-брзина машини.Може да се користи како топ тема и или на дното тема.Исчезнат-Екстра бара впива да се распушти.Во зависност од бод густина, нежно масажа на тема помага тоа раствора побрзо.За quilting и вез, овој производ е направен од поли со вжарено, производ во боја : зебра, овој производ е произведен во јапонија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа