.

.

Gutermann Шие-Сите Полиестер Цел Конец, 100/110 yd, Petal Розова

Gutermann Шие-Сите Полиестер Цел Конец, 100/110 yd, Petal Розова

DEN 94.32
Достапност
Залиха

Стандард гајтанот. 100% долго главен полиестер.За сите намена.Рака на шиење и машина за шиење.Совршен за употреба на природни и синтетички влакна.Облека и Дома Декор проекти.Вез проекти.На триење-помалку шиење искуство и на машини и рака пораби проекти.Quilting проекти.Основни шиење потреби.Деликатни ткаенини.Basting сите ткаенини.Вез работа.Talioring.Дома Декор проекти.Машина и шиење каде што треба силна повлекува.Тешки Ткаенини.Оваа полиестер сите намена тема гарантира оптимални шиење без влакна lint и цвест crimping со најдобрите игли.Силни и издржливи шевовите резултат од високиот абење и отпорност на триење на оваа тема.Совршен за употреба на природни и синтетички влакна.Најдобро се користи за : .Облека и Дома Декор projects Embroidery projects A триење-помалку шиење искуство и на машини и рака пораби проекти.Најдобро се користи за : .Quilting projects Basic шиење needs Delicate ткаенини.Најдобро се користи за : .Basting сите fabrics Embroidery work Talioring.Најдобро се користи за : .Дома Декор projects Machine и шиење каде што треба силна pulls Heavy Ткаенини.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа