.

.

Ентони е Белгискиот Бисер Шеќер, 1.5 lb, Серија Тестиран и Потврден од пченица Слободни, Средни Бисери

Ентони е Белгискиот Бисер Шеќер, 1.5 lb, Серија Тестиран и Потврден од пченица Слободни, Средни Бисери

DEN 275.76
Достапност
Залиха

Автентични Увезени Белгискиот Шеќер Бисери - Клучна Состојка во Белгискиот Liege Waffles.Серија Тестиран и Потврден од пченица Слободни.Изработени од 100% од Шеќерна Репка - Средни Бисери.Производ на Белгија, Спакувани во Калифорнија.Совршен за додавање на крцкава менито што се на сладост да waffles и други десерти!.Увезени од Белгија.Изработени од 100% од Шеќерна Репка.Средни Бисери - Поголема од шведската Бисер Шеќер.Caramelizes Кога Печени или Варени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа