.

.

Здраво Темно Кафеав Шеќер, 24 мл

Здраво Темно Кафеав Шеќер, 24 мл

DEN 1615.20
Достапност
Залиха

Органско Темно Кафеав Шеќер е мека, влажна и fine-grained.Совршен за сите ваши печење потреби.Тоа е природно глутен-бесплатно, вегетаријанци, и кошер.Здраво Засладувачи Органско Темно Кафеав Шеќер е мека, влажна и fine-grained.Тоа е совршен за сите ваши печење потреби и особено е добар во торти, колачи и сосови.Органско Темно Кафеав Шеќер, исто така, прави прекрасна врвот за топло овес.Се користи како еден-на-еден замена за рафинираниот кафеав шеќер во секој рецепт.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа