.

.

10pcs Силикони Берберот Чешлање Коса Shears Режа Прст Прстен Костец Внесува Set - Сина

10pcs Силикони Берберот Чешлање Коса Shears Режа Прст Прстен Костец Внесува Set - Сина

DEN 191.52
Достапност
Залиха

Направени на квалитет со силиконска, против пролизгување, траен и без дисторзија. 10 Пакети Коса Режа Стриже Силиконски Прстен Влошки.Намалување на притисок меѓу прстите и ножици, нега на вашите прсти во текот на долго време сечење.Лесно и еластични и погодна за секој ножици влошки.Спречување на плускавци и calluses, создава обичај се вклопуваат, се зголемува стриже контрола.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направени од квалитетот силикони, против пролизгување, траен и без дисторзија. - Лесно и еластични и погодна за секој ножици влошки. - Да се намали притисокот меѓу прстите и ножици, нега на вашите прсти во текот на долго време сечење. - Спречување на плускавци и calluses, создава обичај се вклопуваат, се зголемува стриже контрола. - 10 Пакети Коса Режа Стриже Силиконски Прстен Влошки.Спецификација : - Материјал : Силикон - Size : Прибл. 2 x 1cm/0.79 x 0.39 инчен - Боја : Портокалова, Сина, Pink Package Вклучува : 10 Парчиња Ножици Прст Влошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа