.

.

OdontoMed2011 БЕРБЕРОТ ЧИСТЕЊЕ SHEARS, ЕДЕН ЗАБИ 6.5 ODM

OdontoMed2011 БЕРБЕРОТ ЧИСТЕЊЕ SHEARS, ЕДЕН ЗАБИ 6.5 ODM

DEN 1051.20
Достапност
Залиха

БЕРБЕРОТ ЧИСТЕЊЕ SHEARS, ЕДЕН ЗАБИ 6.5".НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.БЕРБЕРОТ ЧИСТЕЊЕ SHEARS, ЕДЕН ЗАБИ 6.5"НАПРАВЕНИ ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ STEELOdonto Med2011 Инструменти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа