.

.

Apical Коса Ножици се Професионални Жилет Работ Берберот Ножици – 6.5 Инчи со парична Казна Прилагодливи Тензија Завртка Коса за Сечење Ножици – Коса Shears - Јапонски Не?

Apical Коса Ножици се Професионални Жилет Работ Берберот Ножици – 6.5 Инчи со парична Казна Прилагодливи Тензија

DEN 239.76
Достапност
Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : APICAL КОСА ЗА СЕЧЕЊЕ НОЖИЦИ СЕ ОТКАЖАТ ПРОИЗВЕДЕНИ ОД ОСАМЕН МАЛКУ ОД НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИЗВОНРЕДНА ИЗВЕДБА : APICAL КОСА НОЖИЦИ СЕ АПСОЛУТНА НЕОПХОДНОСТ ЗА BARBERS, САЛОНИ, И КОСАТА ЕНТУЗИЈАСТИ.APICAL БЕРБЕРОТ НОЖИЦИ СЕ МНОГУ ОСТРИ, НЕПРЕЧЕНО И ЕФИКАСНО SHEARS ВО МНОГУ ЕКОНОМИЧНА ЦЕНА.APICAL КОСА SHEARS ДОАЃА СО НЕ СЕ ЛИЗГА РАЧКИ ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ УДОБНОСТ & ЗАФАТ & МЕРКИ 6.5 ИНЧИ СО 2.5 ИНЧИ ИНЧИ ДОЛГО ТРЕВИТЕ.ЗАБЕЛЕШКА - APICAL ЖИЛЕТ РАБОТ ПРОФЕСИОНАЛНО НОЖИЦИ ДОАЃА СПАКУВАНА ВО ПЛАСТИЧНА ОБВИВКА И СЕ ОБЛОЖЕНИ СО ПОДМАЧКУВАЊЕ НА НАФТА.ПРЕД ПРВАТА УПОТРЕБА, МИЕ СО БЛАГ САПУН И МЛАКА ВОДА И ПОТОА ИСУШЕТЕ СО МЕКА КРПА.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Јапонски нерѓосувачки челик сечење на косата режа со исклучително остри ножеви за чисти се сече, Apical Ножици нема да го оштети или подели коса завршува.ИЗВОНРЕДНА ИЗВЕДБА : APICAL Коса Ножици се апсолутна неопходност за Barbers, Салони и Косата Ентузијасти.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - ножици мерка 6.5 инчи со тревите кои мерка 2.5 инчен, професионални берберот коса за сечење режа е безбеден и лесен за користење за мажи, жени, постари лица, деца и бебиња.ЗАБЕЛЕШКА - Сите Жилет Работ Серија Професионални Shears доаѓаат спакувани во пластична обвивка и се обложени со подмачкување на нафта.Пред првата употреба, мие со благ сапун и млака вода и потоа исушете со мека крпа.Коса За Сечење Ножици.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Јапонски нерѓосувачки челик.Издржливи & Повеќенаменски.Удобно & Непречено Движење.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Јапонски нерѓосувачки челик сечење на косата режа со исклучително остри ножеви за чисти се сече, Apical Ножици нема да го оштети или подели коса завршува.ИЗВОНРЕДНА ИЗВЕДБА : APICAL Коса Ножици се апсолутна неопходност за Barbers, Салони и Косата Ентузијасти.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - ножици мерка 6.5 инчи со тревите кои мерка 2.5 инчен, професионални берберот коса за сечење режа е безбеден и лесен за користење за мажи, жени, постари лица, деца и бебиња.ЗАБЕЛЕШКА - Сите Жилет Работ Серија Професионални Shears доаѓаат спакувани во пластична обвивка и се обложени со подмачкување на нафта.Пред првата употреба, мие со благ сапун и млака вода и потоа исушете со мека крпа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа