.

.

Baoblaze Pack 4 Тешки 316 од не ' Рѓосувачки Челик Морски Брод Јахта Кабинет Шкафот Вратата Отворот за Врвка за Зглоб Флеш Планината DIY Инсталирате

Baoblaze Pack 4 Тешки 316 од не ' Рѓосувачки Челик Морски Брод Јахта Кабинет Шкафот Вратата Отворот за Врвка за

DEN 612.48
Достапност
Залиха

Тешки морски одделение фрлија 316 од не ' рѓосувачки челик брод зглоб.Со 6 дупки за одредување, лесно да се инсталира.Монтажа за дома/морски брод/јахта врата или прозорец, шкафче, кабинет, дек, алатница и така натаму.Отпорност на корозија, силни и издржливи.Високо полиран површината за огледало-како појава и да одговара на модерните watercraft/брод/јахта.Опис : - Тешки морски одделение фрлија 316 од не 'рѓосувачки челик брод зглоб - Со 6 дупки за одредување, лесно да го инсталирате - Монтажа за дома/морски брод/јахта врата или прозорец, шкафче, кабинет, дек, алатница и така натаму - отпорност на Корозија, силни и издржливи - Високо полиран површината за огледало-како појава и да одговара на модерните watercraft/брод/yacht Specification : - Материјал : 316 од не' Рѓосувачки челик Боја : Сребро - Должина на : Прибл. 7.6 cm/ 3 инчи - Ширина : Прибл. 3.8 cm/ 1.5 инчен - Завртка дупка со дијаметар : Прибл. 5 mm/ 0.2 инчи - Количина : 4 Pieces Package Вклучува : 4 Парчиња Брод Hinge Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа