.

.

Континентална OE Технологија Серија 4060970 6-Rib, 97.0 Мулти-V Појас

Континентална OE Технологија Серија 4060970 6-Rib, 97.0 Мулти-V Појас

DEN 1125.84
Достапност
Залиха

6-rib, 97.0" Мулти-V / Серпентина појас.Директно-ребрести изградба широко признати од страна на професионални поправка техничари.Нова изградба и зголемувајќи ја подобрува издржливост за подолго траење, потивко возење.На резервни мулти-v појас дека е прецизност конструиран за совршено се вклопуваат, форма и функција со вистински OE потекло.Континентална е OE снабдувач на милиони домашни и увоз на возила.Прецизност инженерните и тестирани.Обезбедува висина сила со смолкнување отпор.Лесна инсталација.Ги исполнува SAE спецификации.Направени од квалитетен сертифициран материјал.Нова изградба и зголемувајќи ја подобрува издржливост за подолго траење, потивко возење.Континентална е главен снабдувач за домашни и странски OE производители.Континентална појас испорачува OE експертиза и OE иновации на cid).Директно-ребрести изградба широко признати од страна на професионални поправка техничари.Единствена, редови Helicog профил намалува топлина за тивко долготрајни појас.Песна-за-Улица технологија.Што се оригинално дизајнирани за да се борат со проблемот на дискови.Континентална, на OE снабдувач на милиони домашни и увоз на возила, е во транзиција својата популарна линија на Континентална Елита Поли-V ремени да познат директно ребрести дизајн кој одговара на OE стил појас и е широко признати од страна на професионални поправка техничари.Континентална OE Технологија Серија Мулти-V појаси се cid мулти-V појас дека е прецизност конструиран за совршено се вклопуваат, форма и функција со вистински OE потекло.Нова изградба и зголемувајќи ја подобрува издржливост за подолго траење, потивко возење.OE Технологија Серија.Нова изградба и зголемувајќи ја подобрува издржливост за подолго траење, потивко возење.Континентална е главен снабдувач за домашни и странски OE производители.Континентална појас испорачува OE експертиза и OE иновации на cid).Директно-ребрести изградба широко признати од страна на професионални поправка техничари.Елитната Серија.Единствена, редови Helicog профил намалува топлина за тивко долготрајни појас.Песна-за-Улица технологија.Што се оригинално дизајнирани за да се борат со проблемот на дискови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа