.

.

ZAFUL Жените Strapless Ребрести Високо Сече Bandeau Бикини Сет

ZAFUL Жените Strapless Ребрести Високо Сече Bandeau Бикини Сет

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Spandex,Најлон.Ланче затворање.Бански Тип : Бикини.Материјали : Најлон,Spandex.Овој бикини ткаенина има помалку еластичност бега малку мала, па ако имате поголеми гради или поголем задник,1 големина до се препорачува.Поместена Градник, Strapless, Добра Еластичност, Чипка дизајн.Совршен за swiming, базен, плажа партија, кампување, трчање на плажа или друга прилика.НАПОМЕНА : ве Молиме погледнете на ЛЕВО Големина на Табелата Слика.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.1 големина до се препорачува за дебели форма.Направена со нашите водат ребрести ткаенина, ова флертувачки бикини сет карактеристики на bandeau врвот кој има чипка-up дизајн во грбот и supportless соочи чаши.Појавување на дното обезбедува добра покриеност.Големина S(US 4)Биста 32"-34"-Половината 24"-26"-Колковите 34"-36" Големина M(САД, 6)-Биста 34"-36"-Половината 26"-28"-Колковите 36"-38" Големина L(НИ 8)Биста 36"-38"-Половината 28"-30"-Колковите 38"-40".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа