.

.

CUPSHE Жените Лиснато Заврши Нерешено Бикини Поставите Оглавник Назад Лак Ниска Waisted Костим за Капење

CUPSHE Жените Лиснато Заврши Нерешено Бикини Поставите Оглавник Назад Лак Ниска Waisted Костим за Капење

DEN 647.76
Достапност
Залиха

Ткаенини : 80%Chinlon, 20%Spandex.Обвивка : 90%Полиестер, 10%Spandex.Дизајн : Пресврт Пред Бикини Врвот.Цветни Печати Бикини Дното.За Купот Стил : Украсениот Првенство.Моделот е еден од Еден Вид - Точниот Модел ќе го Добиете Ќе Биде Малку Поинаков Од Оној што е Прикажано.Облека За Нега На : Редовно Миење.Препорачувам со Ладна Вода.Не Користите Кајгана.Не Собори Сува.Повод : Најдобар Одмор Подарок за Мајка, Сопруга, Пријателка или Жените, Што го сакаш.Совршен за Тропски Одмор, Лето, на Плажа & Базен, меден Месец, Крстарење.Достапни во XS, S, M, L, XL, XXL. (XS=0-2, S=4-6, M=8-10, L=12-14, XL=16-18, XXL=20).Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината на Табелата за Специфични Мерки за да се Постигне Совршено се Вклопуваат.Флорален Заврши Бикини ќе се освежи вашите бански колекција со многу стил.Оваа слива бикини врвот ви нуди многу поддршка додека украсениот чаши ви даде непречено да се погледне за сигурни носат.Навиват со детали пара убаво со флорални бикини дното.Флорален Заврши Бикини ќе се освежи вашите бански колекција со многу стил.Оваа слива бикини врвот ви нуди многу поддршка додека украсениот чаши ви даде непречено да се погледне за сигурни носат.Навиват со детали пара убаво со флорални бикини дното.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа