.

.

CHYRII Жените Секси Свила Сатен Пижами Поставува Чипка Намали Cami Блузи Шорцеви Sleepwear

CHYRII Жените Секси Свила Сатен Пижами Поставува Чипка Намали Cami Блузи Шорцеви Sleepwear

DEN 479.76
Достапност
Залиха

97% Полиестер, 3% Останати Влакна.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Одличен квалитет : 97% Полиестер+3% Spandex,дише и тенка ткаенина,што го прави вашиот чувствуваат мек и удобен.Не е лесно да исчезнат.Не се види преку.Полна боја свила пижами за woemn cami блузи со чипка splcing,длабоко v вратот,низок назад,го прави пижами повеќе додворувања.Секси pjs шорцеви кој еластична корселе и висока waisted што направи да се стави на лесно.На cami свила пижами е одлична за лето,секојдневно носење,loungwear,sleepwear,затворен,дневна соба,кревет соба,hotel,струка за патување.ОБЛЕКА ЗАШТИТА : Не Blench, Рака Мие Само во Ниска Температура на Водата или Суво Перење, Не Железо или Кајгана. -Сатен ткаенина,тенка ткаенина,не гледаат низ,мазна на допир чувство направи да се чувствувате повеќе удобен и кул. -Секси v деколте, пижами блузи со чипка намали на деколте. -Со голема & еластична waisted панталони со чипка полите. -Pockages вклучува : 1 * Adjuastable cami блузи и 1 * шорцеви. -Cami sleepwear комплети за жени достапни за 5 класична боја : сина,црна,розова,w.hite,вино црвено.Можете да го носат како cami блузи и пар со палто,фармерки, здолништа, и leggings за една вечер се погледне.Оваа мазни ткаенини се на кожата-friendly и ќе се чувствувате толку кул,погоден за пролет,лето,есен,зима.Основните и класичната сатен пижами поставува дава елегантен изглед.S : Биста 33.85",Блузи Должина 24.01",Половината 25.19",Шорцеви Должина 13.38".М : Биста 35.43",Блузи Должина 24.61",Половината 26.77",Шорцеви Должина 13.77".L : Биста 37.02",Блузи Должина 24.8",Половината 28.34",Шорцеви Должина 14.11".XL : Биста 39.37",Блузи Должина 25.19",Половината 30.71",Шорцеви Должина 14.56". -Сатен ткаенина,тенка ткаенина,не гледаат низ,мазна на допир чувство направи да се чувствувате повеќе удобен и кул.-Секси v деколте, пижами блузи со чипка намали на деколте. -Со голема & еластична waisted панталони со чипка полите. -Pockages вклучува : 1 * Adjuastable cami блузи и 1 * шорцеви. -Cami sleepwear комплети за жени достапни за 5 класична боја : сина,црна,розова,w.hite,вино црвено.Можете да го носат како cami блузи и пар со палто,фармерки, здолништа, и leggings за една вечер се погледне.Оваа мазни ткаенини се на кожата-friendly и ќе се чувствувате толку кул,погоден за пролет,лето,есен,зима.Основните и класичната сатен пижами поставува дава елегантен изглед. 1 : Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings. 2 : ве Молиме овозможи 1-3cm(1cm=0.39 инчи) се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа