.

.

Betsey Џонсон за Жените Подарок Сет

Betsey Џонсон за Жените Подарок Сет

DEN 861.36
Достапност
Залиха

2 Pc Подарок Сет 3.4 оз EDP Спреј, 6.7 оз Лосион за Тело.Ова беше лансиран од страна на дизајн на куќа на Betsey Џонсон во 2006 година. Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Ова беше лансиран од страна на дизајн на куќа на Betsey Џонсон во 2006 година.Носот зад овој мирис е Бернард Блан и Mathilde Bijaoui.Топ белешки се Грејпфрут, круша, black currant и tangerine;блискиот белешки се Цветни и овошни спогодба на freesia, лили на долината и црвено јаболко.База белешки are Cedarwood, сандаловина, пралина, килибар и musks.Овој мирис е класифициран како Овошен.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа