.

.

Кингстон 32GB microSDHC Платно Одберете Плус 100MB/s Прочитајте А1 Class10 UHS-I 3-Pack Мемориската Картичка + Адаптер (SDCS2/32GB-3P1A)

Кингстон 32GB microSDHC Платно Одберете Плус 100MB/s Прочитајте А1 Class10 UHS-I 3-Pack Мемориската Картичка +

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Побрзо брзини Класа 10 UHS-I брзина до 100 MB/s. **.Оптимизиран за употреба со Android уреди — подобрени перформанси кога се користи со Android паметен телефон или таблет.Повеќе капацитети — До 512 GB1 да ги чува сите ваши незаборавни фотографии и видеа.Издржливи — за вашиот мир на умот, На картичката е опширно тестирани и докажани да биде водоотпорен, температура доказ, шок и вибрации доказ и X-Ray доказ. ***.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа