.

.

SATA Power Splitter Кабел,TeamProfitcom SSD Моќ Кабел HDD Моќ Кабел Хард Диск Power SATA Кабел 15 Pin Машки да 2xSATA 15 Pin Женската Моќ Y-Splitter Продолжување Кабел (4 Парчиња)

SATA Power Splitter Кабел,TeamProfitcom SSD Моќ Кабел HDD Моќ Кабел Хард Диск Power SATA Кабел 15 Pin Машки да

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Конектор 1 : 1x SATA Power Plug / Конектор 2 : 2x SATA Power Receptacle.Овозможува поврзување на два SATA дискови за да еден SATA конектор на кабел.Кабел Должина Вклучувајќи Конектори : (Приближно) : 8 инчи ; Мерач : стандард 18 AWG - UL1007 ;Вистински нови бакар јадра, не рециклирани материјали.Пакет : 4pcs SATA 15 Pin 1 Машки 2 SATA Женската Моќ Проширување Кабел Конектори.ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ : производот е обезбеден САМО во ексклузивно пакување на производителот, - името на брендот "Team Profitcom"- како што е прикажано во производот фотографија.Ќе го добиете вистинскиот и добар квалитет производи се гарантира со нашиот бренд "Team Profitcom". !!!SATA Power Splitter Долга црна кабли - ASIN : B09 DDFKFX8 !!!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа