.

.

Nippon Лаборатории SATA3-1.5 FT-Б.К 18-Инчен SATA Кабел, Црна

Nippon Лаборатории SATA3-1.5 FT-Б.К 18-Инчен SATA Кабел, Црна

DEN 148.80
Достапност
Залиха

поедноставува кабел рутирање и инсталација.го подобрува протокот на воздух во рамките на ПРОЦЕСОРОТ.Ro HS Усогласеност.Поддржани SATA 6 Gb/s технологија.Назад компатибилен со 3 Gb/s и 1.5 Gb/s.Издржливи флексибилни гума sleeving може да биде свиткан и искривено.Способноста да се поврзете и да се исклучите уреди без претходно известување.Ro HS согласност. 18 инчен SATA кабел - Црна, SATA-lll (6.0 Gbit/s).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа